Футбол Україна

Останні новини футболу в Україні та Світі

Аллегрі про вихід у фінал Кубка Італії: Зараз ми граємо важкі ігри, які не грали вже півтора року

Вчора “Ювентус” на виїзді поступився римському “Лаціо” з рахунком 2:1, але по сумі двох матчів вийшов у фінал Кубка Італії – 3:2. Тренер “старої синьйори” Массіміліано Аллегрі після поєдинку заявив, що гра для його команди видалась складною.

“Це був непростий матч, ми припустилися кількох великих помилок при реалізації гольових моментів. Ми одразу пропустили гол зі стандарту. У нас були моменти, а потім ми ризикнули капітулювати на 45-й хвилині. У другому таймі команда додала фізично і створила кілька хороших моментів. Було нелегко реагувати після того, як ми пропустили, ми могли розвалитися, але хлопці добре впоралися. Ми у фіналі вперше за три роки, але зараз ми повинні сконцентруватися на чемпіонаті, тому що ми ще не досягли мети. Зараз ми граємо важкі ігри, які не грали вже півтора року. Минулого року була несприятлива ситуація через хаос ззовні. Цього року ми йшли слідом за “Інтером” до січня, потім стався обвал, і тепер ми зобов’язані перемагати”, – сказав тренер “Ювентусу” Массіміліано Аллегрі.

Додамо, що туринський клуб зустрінеться у фіналі Кубка з переможцем пари “Аталанта”-“Фіорентіна”.

Джерело: ua-football.com