Футбол Україна

Останні новини футболу в Україні та Світі

{Шахтар Донецьк} – {Чорноморець} ⇒ Дивитися онлайн текстову трансляцію ≻ {Чемпіонат України} ≺{05.05.2024}≻ {Футбол} на СПОРТ.UA

Українська Прем’єр-ліга. 27 тур

«Шахтар» – «Чорноморець» – 3:0

Голи: Судаков, 19, Сікан, 23, Кевін, 56, пен

Попередження: Зубков, 73 – Салюк, 59

«Шахтар»: Різник – Конопля, Ракіцький, Матвієнко, Азаров – Марлон (Степаненко, 75), Криськів (Назарина, 82) – Зубков (Швед, 75), Судаков, Кевін (Невертон, 75) – Сікан (Егіналду, 68)

Запас: Рудько, Лемкін, Траоре, Гочолеішвілі, Педріньо, Бондаренко, Міроші

«Чорноморець»: Варакута – Путря, Салюк (Гучек, 63), Єрмаков, Брагару – Шпорн, Васильєв (Присяжнюк, 79) – Бадібанга, Штогрін, Бойчук (О. Кузик, 46) – Авагімян (Ієде, 63)

Запас: Білик, Вічний, Ситников, Голуб, Альваренга, Арсіч, Зе Гомес, Огіря

Арбітр: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ)

Стадіон: «Лівий берег» (Київська область)

89’

Момент!

Удар Судакова з лінії летить мимо правої штанги! Три хвилини додано.

87’

Команди відверто дограють.

84’

Момент!

Після блискавичної контратаки швед завершував атаку справа і Варакута врятував Чорноморець.

82’

Заміна в Шахтаря

Назарина замість Криськіва.

80’

МОМЕНТ!

Ієде після подарунку від Ракіцького приняв на груди і пробив метрів з 20, Різник ледь витягнув з нижнього кута!

79’

Заміна в Чорноморця

Артем Присяжнюк замість Васильєва.

77’

Перекладина!

Невертон скинув під удар Егіналду, той метрів з 14 бив у праву дев’ятку і вийшло трохи вище!

75’

Заміни в Шахтаря

Швед замість Зубкова, Невертон замість Кевіна, Степаненко замість Марлона.

73’

Зубков збив Брагару, який його розхитав.

71’

Небезпечно!

Кевін прострілив зліва, ніхто не замкнув, а Судаков другим темпом пробив вище.

68’

Егіналду виходить в центр нападу замість Сікана

66’

Момент!

Правий фланг Шахтаря помилився, а Васильєв після подачі пробив головою мимо порожніх воріт, оскільки Різник теж помилився на виході.

63’

Заміни в Чорноморця

Ієде та Гучек замінили Авагімяна та Салюка.

61’

Судаков вирішив на силу бити з гострого кута а-ля Ребров Барселоні, але Георгію до Сергія Станіславовича ще далеко.

59’

Салюк стрибнув у ноги Кевіну і отримав попередження. Аж газон в повітря після підкату полетів.

56’

ГГГОООЛЛЛ!!!

Кевін впевнено з точки покотив направо, воротар стрибнув наліво.

53’

Пенальті!

Варакута вийшов на м’яч після необережного пасу назад Бадібанги, Сікан прокинув мимо нього і був збитий воротарем.

51’

Небезпечно!

Після прострілу зліва від Кевіна Сікан не зумів нормально пробити.

48’

Другий тайм розпочався не так активно, як другий. Авагімян пробивав справа з гострого кута, вийшло слабко і в руки воротарю.

46’

Заміна в Чорноморця.

Орест Кузик замість непомітного Богдана Бойчука.

ДРУГИЙ ТАМ РОЗПОЧАВСЯ!

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

42’

Біля Григорчука літає зграя чи то комах, чи то пилинок. Цікаво.

40’

Удар Зубкова з меж штрафного заблокували.

38’

Дальній удар Ракіцького зі штрафного влучив у стінку.

36’

Зубков погано подав, але воротар спіймав і вийшов з м’ячем за межі поля. Повторний кутовий небезпечним не був.

35’

Дальній удар Кевіна летить мимо, але Варакута для чогось відбив на кутовий. Буде гол?

32’

Судаков вирішив бити штрафний метрів з 25, м’яч низом прилетів у руки Варакуті.

30’

Салюк в центрі поля збиває Сікана.

29’

Удар скорпіона!!!

Після подачі справа Коноплі Зубков пробував виконати шедевр, удар вийшов, але Варакута спіймав м’яч у дальньому куті!

27’

Дальній удар Азарова після кутового і виносу вийшов незграбним і неточним.

25’

Шахтар подвійним ударом отримав своє і заспокоївся, а Чорноморець приголомшений.

23’

Після подачі Ракіцького Сікан виграв верхову боротьбу і збільшив перевагу своєї команди.

19’

Судаков вирішив бити здалеку і не прогадав, дальній удар Георгія кіпер одеситів відбити не зумів!

18’

Дальній удар Зубкова справа у дальню дев’ятку летить вище.

17’

Момент!

Кевін відібрав м’яч, віддав Сікану, той ввійшов у штрафний і бив у дальній кут, Варакута потягнув.

14’

Цікава ідея була, але погане виконання.

Навіс з кутового пішов на лінії штрафного на ногу Брагару, але той з льоту не влучив по м’ячеві, а Путря другим темпом пробив вище.

11’

Зубков впав у боротьбі з Брагару в штрафному одеситів, арбітр ВАР подивився епізод і прийняв правильне рішення – фолу не було.

8’

Стартова активність шахтаря ненабагато, але все ж спала.

5’

Момент!

Кевін опинився на ударній позиції і Варакута в падінні зумів спіймати м’яч!

4’

Момент!

Зубков отримав м’яч справа, ввійшов в штрафний, бив у дальній кут і тільки захисник врятував Чорноморець від гола, кіпер був вже безсилий.

3’

Момент!

Авагімян зробив пас, який терпіти не можуть тренери – впоперек через все поле низом, м’яч в штрафному перехопив Судаков і тільки в останній момент Салюк заблокував удар!

2’

Єрмаков на рівному місці ледь не обрізався через погану техніку.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

Героям слава!

Традиційний перший символічний удар виконав український захисник Альберт Ткаченко.

Хвилина мовчання…

В неділю, 5 травня, відбудеться поєдинок 27 туру Української Прем’єр-ліги, в якому гратимуть донецький «Шахтар» та одеський «Чорноморець». Гра пройде на на стадіоні «Лівий берег» Київської області, початок – о 18:0.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Команди на цьому ж стадіоні кілька днів тому грали перенесений матч 12 туру, гра закінчилася перемогою «гірників» з рахунком 4:1 (з хет-триком Марлона Гомеса). В півфіналі Кубка України цього сезону, де грали ці ж команди, був зафіксований такий самий рахунок і той же переможець. Таким чином, третя гра в сезоні дає можливість «Чорноморцю» все ж взяти очки, адже вони зайвими точно не будуть. Як і «Шахтареві», який бере участь в чемпіонській гонці з «Динамо».

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Шахтар» – «Чорноморець».

Джерело: sport.ua