Футбол Україна

Останні новини футболу в Україні та Світі

Барселона та Пальма зіграють у фіналі Ліги чемпіонів з футзалу

Визначились фіналісти Ліги чемпіонів УЄФА з футзалу-2023/24. Ними стали іспанські Барселона та Пальма, що здолали у півфінальних протистояннях португальські Спортінг та Бенфіку.

Барселона здобула над Левами вольову перемогу з рахунком 5:4, поступаючись в ході першого тайму з рахунком 2:3. У свою чергу Бенфіка в півфіналі вела 3:1 і 4:2 за дві хвилини до кінця, але дозволила супернику зрівняти рахунок, а в серії пенальті сильнішою виявилася Пальма – 4:3.

Пальма Футзал є чинним переможцем ЛЧ, який виграв свій перший фінал у 2023 році у Спортінга. Барселона – чотириразовий володар трофею. У разі перемоги у нинішньому турнірі каталонці наздоженуть мадридський Інтер за кількістю титулів.

Нагадаємо, київський ХІТ у сезоні 2023/24 дійшов до еліт-раунду футзальної Ліги чемпіонів, де посів третє місце у групі, в тому числі зігравши внічию з Пальмою (2:2).

Фінал чотирьох проходить у столиці Вірменії Єревані. Вирішальний поєдинок за трофей відбудеться у неділю, 5 травня, о 19:00 за київським часом. Раніше того ж дня пройде матч за третє місце між Спортінгом та Бенфікою.

• Футзал. Ліга чемпіонів-2023/24. Півфінали

Бенфіка (Португалія) – Пальма (Іспанія) – 4:4 (2:1), за пенальті – 3:4

Голи: Роша, 7, 22, 37, Жакаре, 11 – Гордільйо, 9, 39, Луан Мюллер, 34, Марселу, 38

Барселона (Іспанія) – Спортінг (Португалія) – 5:4 (2:3)

Голи: Фелікс, 9, автогол, Адольфо, 9, Перес, 19, Катела, 22, Матеус, 32 – Пако, 1, Зікі Те, 17, Невеш, 18, Татіньйо, 24